تهران - خ مظهری - کوه نور - کوچه سوم - پلاک 9

02188529150

سامانه امن دنیای هوشمند 

درباره شرکت ساده

شرکت سامانه امن دنیای هوشمند (ساده)  با ماموریت فعالیت در حوزه پرداخت الکترونیک و تامین نیازهای کاربران و شرکت ها درخصوص تسهیل شرایط پرداخت الکترونیک و اطمینان از امنیت این فرآیند در سال 1397 تاسیس شده است. 
​​​​​​​

ماموریت و هدف ما​​​​​​​

تجربه‌ی پرداخت موفق هم برای مشتری و هم برای مالک فروشگاه مجازی از اهمیت بالایی برخوردار است. درگاه پرداخت خوب باید روان، سریع، امن و قابل اعتماد باشد. از طرفی کسب نماد اعتماد الکترونیکی از دیگر چالش‌های کسب و کار و فروشگاه‌های اینترنتی محسوب می‌شود که به زمان و انرژی زیادی احتیاج دارد.
​​​​​​​اغلب کسب و کارها پس از دریافت این نماد می‌توانند برای وب‌سایت خود از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت (PSP)، درگاه پرداخت بگیرند و تراکنش‌های خود را از این طریق مدیریت کنند. اما فرایند دریافت نماد اعتماد الکترونیکی و درگاه پرداخت به قدری پیچیده و زمانبر است که درنهایت بسیاری از کسب و کارها از دریافت آن منصرف می‌شوند. در این میان شرکت‌های مختلفی برای تسهیل پرداخت‌های الکترونیک از سوی بانک مرکزی تعریف شده‌اند تا افراد حقیقی و حقوقی را به شبکه الکترونیکی پرداخت متصل کنند.
شرکت سامانه امن دنیای هوشمند یکی از شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پرداخت‌یاری است که با فروشگاه‌های مجازی که در این حوزه قصد فعالیت دارند، همکاری می‌کند. افراد حقیقی و حقوقی با استفاده از خدمات پرداخت‌یاری ساده می‌توانند بدون نیاز به هزینه راه اندازی سرویس از خدمات درگاه پرداخت بهره ببرند. استفاده از سرویس پرداخت‌یاری ساده، علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌، به کسب و کارها اعتبار می‌بخشد.​​​​​​​